Pikad õuevahetunnid

Emili Kooli jaoks on oluline, et lapsed saaksid iga päev vähemalt korra pikalt õues olla. Need pikad õuevahetunnid on väga meeleolukad ning õpetlikud. Vajuta pealkirjale ja loe, mida me õues teeme!

Avatud uste päevad!

Selleks, et Emili tulevased lapsevanemad saaksid kooliga tutvuda, avame detsembris kahel päevad oma uksed.

4. detsembril on külla oodatud Kalli-Kalli lasteaia vanemad, 11. detsembril kõik teised huvilised.

Avatud uste päev on mõeldud lastevanematele, kes alles kaaluvad, millist kooli oma 2019. aastal kooli minevale lapsele valida. Päeva alguses (kell 9-10 või 11-12) saate vaadelda, kuidas Emili lapsed õpivad, sellele järgneb vestlusring Emili koolijuhiga.

Selleks, et teaksime, kui palju külalisi on tulemas, palume kõigil huvilistel registreeruda siin.

Vastuvõtt on alanud!

Alanud on vastuvõtt 2019. aasta esimestesse klassidesse. Võtame avaldusi vastu 25. jaanuarini.

Täpsema info ja sisseastumise ajakava leiat siit.