Vastuvõtt 2019. aasta sügiseks on alanud. Koolikoha avalduse saab esitada siin.

Sisseastumise ajakava:

1. Avalduste vastuvõtt jaanuaris
2. Grupikohtumised laste ja peredega 26. jaanuaril ja 2. veebruaril
3. Koolikohtade loosimine 7. veebruaril
4. Vestlused ja lepingute allkirjastamine vastuvõetud peredega 8.-20. veebruaril.

Täpsemad vastuvõtutingimused on kirjas siin.

Enne, kui esitad koolikoha avalduse, tutvu Emili kooli õppekava üldosaga  ja veendu, et sinu lapse vajadused ja pere väärtused langevad kokku Emili põhimõtetega.

Kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, tõmbame loosi. Eelisjärjekorras saavad koolikoha Emili õpilaste õed-vennad ning Kalli-Kalli lasteaia vilistlased. Kui leiame, et meil pole piisavalt ressursse lapse arengu toetamiseks, on meil õigus vastuvõtust keelduda.

2019/2020. aasta õppemaks on 162 eurot kuus (1944 eurot aastas). Sellele lisandub 49 eurot/kuus (septembrist juunini) toitlustamise ning õppevahendite eest. Selles sisalduvad kõik õppevahendid (kunstitarbed, kirjatarbed).

Rohkem infot õppemaksu kohta leiad siit.

Täpsemat infot sisseastumise kohta saate küsida aadressilt indrek@emilikool.ee või telefonilt 58001555.