LISAVASTUVÕTT 2019/2020. ÕPPEAASTAKS

2019/2020. õppeaastal on Emili koolis avatud 1.-4. klassid. Viimasel hetkel vabanenud koolikohtade tõttu oleme avanud lisavastuvõtu. Koolikoha avalduse saab esitada kuni 23. oktoobrini siin

Täpsemad vastuvõtutingimused leiad siit.

Enne, kui esitad koolikoha avalduse, tutvu Emili kooli õppekava üldosaga  ja veendu, et sinu lapse vajadused ja pere väärtused langevad kokku Emili põhimõtetega.

Kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, tõmbame loosi. Eelisjärjekorras saavad koolikoha Emili õpilaste õed-vennad ning Kalli-Kalli lasteaia vilistlased. Kui leiame, et meil pole piisavalt ressursse lapse arengu toetamiseks, on meil õigus vastuvõtust keelduda.

2019/2020. aasta õppemaks on 162 eurot kuus (1944 eurot aastas). Sellele lisandub 49 eurot/kuus (septembrist juunini) toitlustamise ning õppevahendite eest. Selles sisalduvad kõik õppevahendid (kunstitarbed, kirjatarbed).

Rohkem infot õppemaksu kohta leiad siit.

Täpsemat infot sisseastumise kohta saate küsida aadressilt indrek@emilikool.ee või telefonilt 58001555.