Vastuvõtt 2019. aasta sügiseks on alanud. Koolikoha avalduse saab esitada 26. jaanuarini siin.

Sisseastumise ajakava:

1. Avalduste vastuvõtt 26. jaanuarini
2. Grupikohtumised laste ja peredega 26. jaanuaril ja 2. veebruaril
3. Koolikohtade loosimine 7. veebruaril
4. Vestlused ja lepingute allkirjastamine vastuvõetud peredega 8.-20. veebruaril.

Täpsemad vastuvõtutingimused on kirjas siin.

Enne, kui esitad koolikoha avalduse, tutvu Emili kooli õppekava üldosaga  ja veendu, et sinu lapse vajadused ja pere väärtused langevad kokku Emili põhimõtetega.

Kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, tõmbame loosi. Eelisjärjekorras saavad koolikoha Emili õpilaste õed-vennad ning Kalli-Kalli lasteaia vilistlased. Kui leiame, et meil pole piisavalt ressursse lapse arengu toetamiseks, on meil õigus vastuvõtust keelduda.

Kooli õppemaks on 167 eurot kuus (2004 eurot aastas). Tasutud õppemaksult maksab riik tagasi tulumaksu 20%. Õppemaks sisaldab kõigi õppematerjalide (sealhulgas kunstitarvete, vihikute, tahvelarvuti jms) kulu. Õppemaksule lisandub toiduraha ja vabatahtlike huviringide tasu. Rohkem infot õppemaksu kohta leiad siit.

Täpsemat infot sisseastumise kohta saate küsida aadressilt indrek@emilikool.ee või telefonilt 58001555.