Emili koolis on 2018./2019. õppeaastal avatud 1.-3. klassid. Vabadele kohtadele kandideerimiseks palume täita koolikoha avalduse.

Koolikoha avalduse esitada siin. Infot sisseastumise ning kooliga tutvumise võimaluste kohta jagame septembris.

Täpsemad vastuvõtutingimused on kirjas siin.

Kui soovijaid on rohkem kui koolikohti, tõmbame loosi. Eelisjärjekorras saavad koolikoha Emili õpilaste õed-vennad ning Kalli-Kalli lasteaia vilistlased. Kui leiame, et meil pole piisavalt ressursse lapse arengu toetamiseks, on meil õigus vastuvõtust keelduda.

Kooli õppemaks on 167 eurot kuus (2004 eurot aastas). Tasutud õppemaksult maksab riik tagasi tulumaksu 20%. Õppemaks sisaldab kõigi õppematerjalide (sealhulgas kunstitarvete, vihikute, tahvelarvuti jms) kulu. Rohkem infot õppemaksu kohta leiad siit.

Täpsemat infot sisseastumise kohta saate küsida aadressilt indrek@emilikool.ee või telefonilt 58001555.