Emili V hariduskonverents

4. detseembril toimus juba viies Emili hariduskonverents. See on järelvaadatav siin:
Konverentsi kava:
10.00 – 10.15 Kogunemine
10.15 – 10.20 Maria tervitus
10.20 – 10.50 Kristi Klaasmägi kõne
10.50 – 11.20 Vestlus Grete Arroga (salvestus)
11.20 – 11.50 Martin Villigu ja Siim Viidu arutelu
11.50 – 12.30 Paus, väike amps
12.30 – 13.30 Töötoad:
1) Rasmus Kits "Raalmõtlemine pole tuumateadus!"
2) Anita Baumbach "Kuidas toetada lapse eneseregulatsiooni arengut?"
3) Merlin Linde "Mida ütleb teadus selle kohta, milline on tuleviku õppimine?"
13.30 – 13.45 Paus
13.45 – 14.15 Arutelu paneelis
14.15 – 14.30 Maria lõpusõnad

Kristi Klaasmägi on Tallinna Ülikooli haridusinnovatsiooni prorektor. Praegu tegeleb ta TLÜ uue strateegia ettevalmistamisega. Ülikoolis on põnev aeg, kus mõeldakse rohkem personaalse õpitee (kompetentsipõhine õppekava) suunas ning reformide võimalikkusesse panustavad kõige rohkem just üldhariduskoolid, kust tulevased üliõpilased tulevad.

Grete Arro on Tallinna Ülikooli hariduspsühholoog ja ilmselt tutvustamist ei vaja. Gretet huvitavad sellised teemad nagu kestlikkus, mõtestatus õppimises, pingutus. Räägime sellest, kuidas koolis ja kodus praegu nii tegutseda, et meie lapsed oleksid tulevikuks valmis.

Martin Villig on Eesti ettevõtja, tehnoloogiaettevõtte Bolt kaasasutaja ning Garage48, Heateo Haridusfondi, Jõhvi Tehnoloogiakooli kui ka Elav Tänav kaasasutaja. Konverentsil räägime, kuidas tuua kokku kooli ja "päriselu", uurime Kood / Jõhvi kogemust ning uurime, mis Heateo Haridusfondil veel plaanis. Siim Viidu on Emili kooli lapsevanem ja tehnoloogiaettevõtja, kes aitab meil mõtestada, kuidas vaadata praegu tulevikku ja selleks atra seada.

Rasmus Kits on Emili kooli programmeerimisõppe arendusjuht, progemise, robootika ja raalmõtlemise guru, kes aitab oma töötoas meil aru saada, mis loom see raalmõtlemine on ja kuidas seda süüakse.

Anita Baumbach on Emili kooli lapsevanem ja VePa programmi eestvedaja. Tema töötoas arutame, mis on vaja kasta lillekesi. Kas ja kuidas lapsi kiita. Ja üldse - kuidas toetada lapse eneseregulatsiooni arengut.

Merlin Linde on Haridus- ja Teadusministeeriumi nõunik. Igapäevasel tegeleb ta praegu uute õppekavade arendamisega. Tema töötoas arutame selle üle, mida teadus ütleb, kuidas koolis praegu tegutsema peaks ja kuhu suunas õppekavaarendus praegu läheb.

Konverentsil kohapeal kontrollime COVID-tõendeid ja kanname maski.

Registreeru palun siin:  https://forms.office.com/r/jvpciJY0ii

Sellel postitusel on 11 vastust

Tere.
Sooviks registreerida. Lingi alt see ei õnnestunud.
Lemme
3. detsember 2021