Liitu meiega!

Vajame oma kasvavasse kollektiivi:
  • klassiõpetajat
  • eesti keele õpetajat
  • matemaatika õpetajat
  • inglise keele õpetajat
Tule Emilisse, kui
  • jagad Emili väärtusi ja pedagoogilisi põhimõtteid,
  • oled valmis tegema koostööd õpilaste, kolleegide ja lastevanematega,
  • naudid suhtlemist nii suurte kui ka väikestega,
  • Sind kutsub pidevalt kasvav ja arenev töökoht,
  • naudid õppimist ja teiste õppimise toetamist,
  • Sul on on vastava ametikoha kvalifikatsioon või oled seda omandamas.
Pakume
  • võimalust eestvedada Eesti haridusmaastikku
  •  mentori toetust
  • väiksemat kontakttundide arvu
  • vähem õpilasi klassis
  •  lisapanuse tasustamist
  • erilisi ühisüritusi
  • kokkuhoidvat kogukonda

Kuidas edasi?

Ootame Sinult tutvustuslugu teemal “Minu 5 põhimõtet õpetajana” video või lühitekstina, CV-d ja haridust või õppimist tõendavaid dokumente aadressile info@emilikool.ee hiljemalt 13. maiks.

Lisainfo saamiseks kirjuta meile või helista 5145425
_____

Otsime pidevalt ka vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes oleksid valmis uue kooli arengusse panustama ja Eesti haridust rikastama. Eriti oodatud haridustehnoloogia, kommunikatsiooni, liikumise/tervise või huviharidusega seotud pakkumised, kuid panus kulub ära ka paljudes teistes valdkondades.

Võta meiega ühendust, kui tahaksid Emiliga koostööd teha. Pole oluline, kas oled valmis abistama ühekordselt või regulaarselt. Vastutasuks pakume kogemust päris uue ja õppijakeskse kooli loomisel ning suurt ja huvitavat suhtlusvõrgustikku.

Oleme kiiresti kasvav kool ja otsime uusi kaasteelisi pidevalt. Oleme valmis kõigiks koostööpakkumisteks. Kui tunned, et sobivat ametikohta nimekirjas ei ole, kuid süda ei anna rahu ja tahaksid Emili tegemistesse panustada, siis kirjuta ikka - äkki ei tea ka meie veel, keda või mida vajame!

Huvi või küsimuste korral kirjuta info@emilikool.ee.