Emili.TECH

Sügisel 2023 avasime Emili tehnoloogiakooli ehk Emili.TECH' i kõikidele Tallinna ja selle lähiümbruse põhikooli õpilastele.

Mida Emili.TECH endast kujutab?

See ei ole huviring. Ja see ei ole lihtsalt programmeerimine.
See on projektõppe vormis huvikool, kus antakse edasi baasteadmised ettevõtlusest, tootedisainist, tarkvaraarendusest, inseneeriast ja multimeediast. Oluline roll on ka üldpädevuste ja sotsiaalste oskuste arendamisel ning meeskonnatööl.

Mis teeb Emili.TECH' i eriliseks?

Emili.TECH on täiesti ainulaadne nähtus Eesti haridusmaastikul. Sellise konseptsiooniga huvikooli pole varem tehtud. Senini on levinud arusaam, et igat valdkonda tuleb õpetada eraldiseisvana. Emili.TECH'is plaanime omavahel kõiki valdkondi lõimida ja õppetegevus toimub läbi projektõppe.

Loe meie kohta rohkem SIIT!

Kui enne otsuse tegemist vajad veel mõnele küsimusele vastust, siis pöördu julgelt tech@emilikool.ee