E-infotunnid jaanuaris

Meie jaoks on oluline, et Emili kooli astuvad pered teeksid oma valiku võimalikult teadlikult. Seetõttu oleme alati kutsunud kooli astumisest huvitatud vanemaid avatud uste päevale. Kuna ajad on keerulised, peame sel korral piirduma virtuaalse koolikülastusega.

Millal? 6. ja 12. jaanuaril kell 16.
Kus? Zoomi keskkonnas
Kellele on e-infotund mõeldud? Lastevanematele, kelle laps läheb 2021. aasta sügisel 1. klassi
Mida näeb ja kuuleb? Tutvume Emili põhimõtete, õppemetoodika, koolikorralduse ja sisseastumise tingimustega. Saate ära küsida kõik küsimused, mis on südamel.

Zoomi lingi saadame kõigile registreerunutele seminarile eelneval päeval. Registreeri end siin.

Avatud uste päevad

1. ja 11. detsembril toimuvad avatud uste päevad on mõeldud lastevanematele, kes alles kaaluvad, millist kooli oma 2021. aasta sügisel kooli minevale lapsele valida. Päeva alguses (kell 9-10) saate vaadelda, kuidas Emili lapsed õpivad, sellele järgneb võimalus Emili koolijuhiga vestelda.

Selleks, et teaksime, kui palju külalisi on tulemas, palume kõigil huvilistel registreeruda siin.

NB! Selleks, et riske maandada, palume kõigil külalistel kanda näomaski ja haigusnähtude korral jääda koju.